Fight and Shooting

FS 056 kopia
Fight and Shooting - 20 luty 2021 r.
 
Fight and shooting to połączenie umiejętności walki i strzelania w różnych sytuacjach zagrożenia życia.
Uczymy jak reagować i działać w stresie gdy jest możliwość użycia broni oraz jak stworzyć sobie dogodną sytuacje podczas walki wręcz do użycia broni .
W czasie naszych zajęć wykorzystujemy wiele różnych technik i szkół. Point Shooting, CAR, EDC, walka CQB, CQ.., CQ.., CCS. Niektóre z tych technik są już przestarzałe i na chwilę obecną zostały zmienione, udoskonalone.
Temat szkolenia - Walka i obrona przed atakiem nożem, użycie broni w walce.
W czasie zajęć będziemy uczyć się technik walki nożem, obronę przed nożem, poruszanie się, bloki, walkę w bliskim i dalekim dystansie, uderzania, dobycie broni.
Bez nazwy 1 kopiaJako GROM SHOOL pokażemy program szkolenia walki wręcz i strzelania opartego na doświadczeniu i programie z którego skorzystało kilka jednostek specjalnych z całego świata. Po raz pierwszy w Polsce pokażemy to czego uczą się jednostki specjalne na całym świecie. Walczyć czy strzelać, jak zareagować, co zrobić. Tego wszystkiego dowiesz się na zajęciach Fight and Shooting.
Instruktorzy:
Arek Motyl Dembiński były operator JW GROM, byłem odpowiedzialny za szkolenie z zakresu walki wręcz Oddziału Bojowego. Oprócz tego czynnie brałem udział w wielu szkoleniach i seminariach z różnych systemów i szkół walki .Reprezentowałem Polskę na arenie międzynarodowej w kick boxingu.Posiadam stopień ekspert KRAV MAGA zdany w Israelu ,1 Dan w kickboxingu i wiele innych stopni zaawansowania w różnych systemach i szkołach walki.
Hary - twórca systemu UKF, walka nożem w oparciu o program szkolenia bojowego systemu Urban Knife Figting . Swoją wiedzę i doświadczenia zdobywałem przez lata treningów u różnych instruktorów z całego świata. Moja pasja doprowadziła mnie do stworzenia własnego systemu który jest stosowany przez jednostki specjalne w kraju i za granicą.

Cena szkolenia 250 zł
Zniżka 50 zł dla żołnierzy, funkcjonariuszy, studentów Krav Maga, UKF, osób trenujących sporty walki w zaprzyjaźnionych klubach.
Czas szkolenia:
3 godzin szkolenia.Możliwość przedłużenia szkolenia do 5 godz w zależności od grupy .
Miejsce: Strzelnica B7
SZKOLENIE BĘDZIE PRZEPROWADZONE JEŻELI UKONSTYTUUJE SIĘ 10 OSOBOWA GRUPA ZAINTERESOWANYCH.

Kontakt i zapisy - KONTAKT lub tel 608 026 810